Portable Thunderbird

Portable Thunderbird r4.1 3.0.4

Klient poczty od producentów przeglądarki Firefox - w pełni mobilny

Zalety

  • Bogate możliwości personalizacji
  • Wysoki poziom bezpieczeństwa

Wady

  • Problemy z obsługą etykiet przy połączeniach z kontami przez IMAP
  • Bardzo długi czas instalacji

Bardzo dobry
8

Portable Thunderbird to wersja przenośna tego bardzo dobrego klienta poczty e-mail. Program jest doskonałym uzupełnieniem przeglądarki internetowej Firefox.

Portable Thunderbird jest prosty w użyciu, wystarczy zainstalować program na dysku USB i można go używać na wszystkich komputerach, z których będziemy korzystać. Niestety proces instalacji trwa bardzo długo. Program pocztowy można prawie dowolnie dostosowywać dzięki małym programom - wtyczkom. Thunderbird Portable umożliwia czytanie poczty e-mail, kanałów wiadomości RSS, integruje się też z usługą pocztową Google GMail. Niestety występują problemy z obsługą etykiet w przypadku łączenia się za pomocą protokołu IMAP.

Portable Thunderbird zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa. Ma skuteczny filtr przeciwko spamowi oraz ochronę przed phishingiem, czyli podszywaniem się oszustów pod strony banków i innych firm w celu wyłudzenia naszych danych. Dodatkowo program automatycznie pobiera aktualizacje zapewniając, że mamy zawsze jego najnowszą, pozbawioną błędów wersję.

Portable Thunderbird to świetny klient pocztowy. Na dodatek możesz go mieć zawsze ze sobą.

Portable Thunderbird

Download

Portable Thunderbird r4.1 3.0.4

Opinie użytkowników o Portable Thunderbird

Sponsorowany×